Proteíny

  • Zobraziť:
Triediť podľa:
Filtrovať podľa výrobcov

Amix Anabolic monster beef 90% 1000g

Zľava 5 %

Tento produkt z 90% tvoří enzymaticky hydrolyzovaná (předtrávená) hovězí bílkovina, která je jedním z nejkvalitnějších zdrojů proteinů na trhu. Enzymatickou hydrolýzou se výrazně zkracuje čas potřebný pro natrávení bílkoviny, a její úkol je tak plněn takřka bez jakéhokoliv časového prodlení.

33,10 € Cena:

Amix IsoPrime CFM® Isolate 100g - CFM protein

Zľava 5.2 %

IsoPure CFM ® - Obsahuje 90% čistého proteínu vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Táto metóda zaručuje maximálnu čistotu, ľahkú stráviteľnosť. Je jedinečný prirodzene vysokým obsahom aminokyselín BCAA, L-Arginín a L-Glutamín. Neobsahuje Aspartám. Prisladené značkovou sukralózou Splenda ®. Lepšie stráviteľný vďaka obsiahnutému multi-enzymovému komplexu DigeZyme ®!

40,20 € Cena:

Amix Anabolic Masster™ pwd. 2200g

Zľava 5 %

Unikátna a účinná makrovýživa určená predovšetkým pre športovcov s najvyššími nárokmi. Základom je vysoko kvalitná zmes bielkovín, sacharidov a exkluzívna séria "komplexov" pozostávajúcich z kombinácií vysoko dôležitých zložiek (Creatin Monohydrát, Kre-Alkalyn ®, CEE, L-Glutamín, L-Arginín-AKG, BCAA aminokyseliny, Tribulus Terrestris, Guggul extrakt , ....), pre podporu explosivného anabolického účinku produktu.

47,90 € Cena:

AMIX Whey Pure Fusion Protein 1000g - proteínový nápoj

Zľava 5 %

Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených za studena vyrobeného syrovátkového koncentrátu (WPC) a syrovátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Je lepšie stráviteľný vďaka obsiahnutému multi-enzymovému komplexu DigeZyme!

31,10 € Cena:

Amix PureWhey HYDRO pwd.1000g - hydrolyzovaný proteín

Zľava 7 %

PureWhey Hydro od Amix ™ je enzymaticky štiepený (predtrávený) hydrolyzovaný proteín určený pre profesionálnych a výkonnostných športovcov. Disponuje najvyššiou možnou biologicky využiteľnou hodnotou a kompletným aminokyselinovým spektrom.Je špeciálne upravený procesom hydrolýzy na jednotlivé aminokyseliny, peptidy, dipeptidy a tripeptidy, ktoré dokonale skracujú čas vstrebávania syrovátkovej bielkoviny. Obsahuje veľmi vysoké množstvo vetvených aminokyselín BCAA a L-glutamínu, veľmi významné zložky, ktoré pôsobia pri intenzívnej záťaži ako ochrana svalovej hmoty pred jej rozpadom a dodávajú potrebnú energiu pre svalstvo a v neposlednom rade sú veľmi účinným pomocníkom pre skrátenie doby regenerácie po športovom výkone.

40,20 € Cena:

AMIX NightPro Elite Protein 1000g - nočný proteín

Zľava 5 %

Unikátny proteínový komplex pre zabezpečenie pozvoľného zásobovania svalov živinami počas noci, bez nutnosti užívania ďalších doplnkov pred spaním. Dokonale vyvážený pomer 6tich rôznych zdrojov bielkovín doplnený o podporné komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix), napomáha navodiť silný anabolický a regeneračný proces a podporuje zvýšenie hladiny testosterónu. Lepšie stráviteľný vďaka multi-enzymovému komplexu DigeZyme ®.

37,50 € Cena: