Amix BCAA Gold 150 tbl.

Amix ™ BCAA Gold je tabletová forma vetvených aminokyselín L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 2:1:1. Podporuje rast kvalitnej svalovej hmoty, urýchlenie a prehĺbenie regenerácie po náročnom výkone.

  • Cena s DPH:22,00 €
  • Cena bez DPH:19,10 €
  • Zľava:5 %
  • Pôvodná cena:23,10 €
  • Dostupnosť: Skladom
Množstvo:

Amix BCAA Gold 150 tbl.

 

 

·                        Urýchľuje a prehlbuje regeneráciu 

 

·                        Podporuje anti-katabolické procesy 

 

·                        Podporuje nárast svalovej hmoty 

 

·                        1000mg BCAA v jednej tablete

 


 

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka sú 3 tablety. Pre ochranu svalovej hmoty vezmite 3 tablety 30-60 minút pred fyzickým výkonom. Pre urýchlenie regenerácie užite 3 tablety ihneď po fyzickom výkone. Oba spôsoby môžete kombinovať. Zapite dostatočným množstvom vody.


 

Zloženie v 3 tabletách: L-Leucín 1500mg, L-Izoleucín 750mg, L-Valín 750mg, mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, croscarmellose sodium, stearát horečnatý, oxid kremičitý


 

Priemerné výživné hodnoty v 100 g: 
Energetická hodnota 1696 kJ / 400 Kcal 
Bielkoviny 68,6 g 
Sacharidy 24,2 g 
Tuky 3,2 g


 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 
Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.